LiDCO

LiDCO

Billmed Sp. z o.o. jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem produktów firmy LIDCO  na terenie Polski. Żadna inna firma nie prawa sprzedawać produktów Lidco na terenie Polski, nie ma autoryzacji na Polskim rynku.

LiDCO jest dostawcą nieinwazyjnego i minimalnie inwazyjnego sprzętu hemodynamicznego używanego do monitorowania ilości krwi przepływającej wokół ciała i zapewnienia odpowiedniego natlenienia ważnych narządów. Badania kliniczne pokazują, że optymalizacja stanu hemodynamicznego pacjentów wysokiego ryzyka daje lepsze wyniki i zmniejsza pobyt w szpitalu. Od wprowadzenia na rynek ich pierwszego produktu w 1999 roku, LiDCO angażuje się w poprawę wyników leczenia pacjentów, zapewniając jednocześnie doskonałą obsługę klienta. Firma LiDCO ma w swojej ofercie kilka flagowych produktów:

1. Monitor LiDCOunity to pojedyncza platforma, która łączy w sobie funkcje LiDCOplus i LiDCOrapid i może być stosowana nieinwazyjnie lub małoinwazyjnie za pomocą linii tętniczej z dostępu promieniowego oraz może być kalibrowana za pomocą techniki rozcieńczonego litu.

2. LiDCOrapid wykorzystuje algorytm PulseCO™, który konwertuje ciśnienie krwi do jego części składowych przepływu (CO, SV) i oporności (SVR). Algorytm PulseCO™ jest skalowany do każdego pacjenta za pomocą nomogramu przy użyciu wieku, wzrostu i wagi.

3. Monitor hemodynamiczny LiDCOplus zapewnia ciągły, niezawodny i dokładny pomiar oceny stanu hemodynamicznego pacjentów wymagających opieki w stanie krytycznym i przy zabiegach chirurgicznych. LiDCOplus łączy w sobie dwie technologie: ciągła analiza krzywej tętna (PulseCO™) połączoną z jednopunktowym systemem kalibracji rozcieńczonego wskaźnika litowego.

4. LiDCO akcesoria to pełna gama rozwiązań do montażu, opcje baterii / ładowania, zarządzanie kablami, części zamienne i inne akcesoria w postaci LiDCO SmartCard zapewniające maksymalne wykorzystanie produktów.

Link Lidco dowiedz się więcej – edukacja

Educational Videos

Katalog